O nás

CarRental je webový systém, který je možné spustit z jakéhokoliv hardware (PC, notebook, tablet, mobil, iOs, iPadOS) a v jakémkoli operačním systému (Windows, Mac OS, Android). Vše, co potřebujete pro spuštění, je podporovaný webový prohlížeč a připojení k internetu.

Na našem systému je vidět, že z malého řešení pro půjčování vozidel se vyvinul v komplexní nástroj, pomocí něhož řídí svůj business ti největší hráči na českém trhu.

Díky CarRental máte vždy k dispozici detailní informace o každém vozidle a přehled o tom, kde se právě nachází, kdo si ho pronajal, jaký je jeho aktuální technický stav a kdy ho čeká servisní prohlídka. Výnosy a náklady, které jsou spojené s daným vozidlem v určitém období? Hravě!

Verze aplikace CarRentalu V2 byla vyvíjena více jak 10 let a za tu dobu se stala opravdovým pomocníkem nespočet autopůjčoven v jejich podnikání.

Od ledna 2022 pro Vás máme k dispozici novou verzi CarRentalu V3, kterou Vám pomůžeme plně přizpůsobit Vašemu podnikání. Aplikace CarRental umožňuje evidovat podrobné informace i o vašich zákaznících, smlouvách, fakturách a jejich úhradách. Dává uživatelům kompletní přehled o dění v jejich autopůjčovně a aktivně napomáhá rozvoji obchodu.

Vše pro Vaši autopůjčovnu:

  • přehledný rezervační systém na vašich stránkách propojený se systémem CarRental;
  • efektivní plánování rezervací všech automobilů včetně výbav;
  • snadná tvorba a evidenci smluv a jejich následná fakturace a propojení s vybranými účetními systémy;
  • nastavení a tvorba vlastních ceníků pro kategorie nebo pro přímo dané vozidlo;
  • volání přes virtuální ústřednu;
  • kvalitní navigační systém;
  • propracované reporty pro vyhodnocení vložených dat.

Jako tvůrci systému CarRental, Vám uděláme jakékoliv programátorské úpravy na míru.